Ya Fettah

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar sağlam, taşınabilir ve Ya Fettah müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı sürede piyasa hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için fevkalade bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında miktar, kampa sahip olmamanızdan çok daha keyifli duruma Ya Fettah getirir. çadırlar kampın ciddi bir parçası olmakla birlikte, acil durumlarda da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Ya Fettah

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız şekilde iki katına menfaat, başka tercihler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu nedenden, hevesli bir kampçı olsanız ve ya yalnızca hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Ya Fettah için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Ya Fettah birinci sınıf afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Ya Fettah

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı dizi, hususi yapım çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak yeniden tasarladı. Her çeşitli güvenlik önlemi olan bu çadırlartamamen100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm bireyler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer sektör “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yada af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Ya Fettah

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet idare kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları olmaktadır. Bu binalar kolay bir araç seti ile mahalli işgücü sebebi ile pratik olarak ve hızla kurulabilir. asgari bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Ya Fettah Acil çadırlar hafif, dayanıklı, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok az yapay ışıklandırma gerektiren çok miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için kullanılan kumaş bununla beraber tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar şekilde kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Ya Fettah. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir veyüzde yüz100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki en fazla çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ederiz.