Usaid Afet Yardım Çadırı

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar güçlü, taşınabilir ve Usaid Afet Yardım Çadırı uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet arasında değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. aynı sürede piyasa hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için harikulade bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında miktar, kampa sahip olmamanızdan çok fazla daha keyifli hale Usaid Afet Yardım Çadırı getirir. çadırlar kampın ciddi bir parçası olmakla beraber, acil durumlarda da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Usaid Afet Yardım Çadırı

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil durum barınağınız olarak iki katına çıkar, başka tercihler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu sebepten, hevesli bir kampçı olsanız yada sırf hazırlıklı olmak istiyorsanız, yıl boyunca barınacak barınak Usaid Afet Yardım Çadırı için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Usaid Afet Yardım Çadırı kaliteli afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Usaid Afet Yardım Çadırı

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı dizi, hususi eser çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak yeniden tasarladı. Her türlü emniyet önlemi olan bu çadırlartam olarak100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün insanlar adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin af bölümünde yer saha “af Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yahut bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Usaid Afet Yardım Çadırı

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları vardır. Bu binalar basit bir vasıta seti ile yerel işgücü vasıtası ile basitçe ve hızla kurulabilir. küçük bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Usaid Afet Yardım Çadırı Acil çadırlar hafif, sağlam, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok fazla asgari yapay ışıklandırma gerektiren çok aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için kullanılan kumaş ayrıca tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar şekilde kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Usaid Afet Yardım Çadırı. tüm çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. güney Afrika’daki en iyi çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ederiz.