U Afektu

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar dayanıklı, taşınabilir ve U Afektu müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı zamanda sektör hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için benzersiz bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan çok aşırı daha keyifli duruma U Afektu getirir. çadırlar kampın ciddi bir parçası olmakla beraber, acil hallerde da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - U Afektu

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına çıkar, diğer tercihler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu nedenden dolayı, hevesli bir kampçı olsanız yahut yalnızca hazırlıklı olmak istiyorsanız, yıl boyunca barınacak barınak U Afektu için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek U Afektu birinci sınıf afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - U Afektu

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, hususi eser çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak yine tasarladı. Her çeşitli emniyet önlemi olan bu çadırlaryüzde yüz100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm kişiler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer alan “af Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası ve ya af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - U Afektu

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları vardır. Bu binalar pratik bir vasıta seti ile mahalli işgücü tarafından kolayca ve hızla kurulabilir. asgari bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. U Afektu Acil çadırlar hafif, sağlam, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok aşırı asgari suni ışıklandırma gerektiren aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için kullanılan kumaş bununla birlikte tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir U Afektu. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir vetam olarak100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki enfazla çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.