The Committee Of Afet

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar sağlam, taşınabilir ve The Committee Of Afet müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı zamanda piyasa hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için birinci sınıf bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan aşırı daha keyifli hale The Committee Of Afet getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla birlikte, acil pozisyonlarda da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - The Committee Of Afet

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız şekilde iki katına menfaat, öteki seçenekler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu sebepten dolayı, hevesli bir kampçı olsanız ya da sırf hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak The Committee Of Afet için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek The Committee Of Afet birinci sınıf afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - The Committee Of Afet

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, hususi ürün çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak yine tasarladı. Her türlü istikrar önlemi olan bu çadırlartam olarak100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün kişiler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.
Web sitemizin af bölümünde yer sektör “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası veya af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - The Committee Of Afet

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları olmaktadır. Bu yapılar pratik bir vasıta seti ile mahalli işgücü tarafından kolayca ve hızla kurulabilir. küçük bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. The Committee Of Afet Acil çadırlar hafif, güçlü, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca aşırı asgari suni ışıklandırma gerektiren aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için uygulanan kumaş ayrıca tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir The Committee Of Afet. tüm çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir vetam olarak100 su geçirmezdir. güney Afrika’daki en fazla çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.