Şişme Felaket Çadırları

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar sağlam, taşınabilir ve Şişme Felaket Çadırları uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı sürede alan hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için kusursuz bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan aşırı daha keyifli bir duruma Şişme Felaket Çadırları getirir. çadırlar kampın mühim bir parçası olmakla birlikte, acil pozisyonlarda da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Şişme Felaket Çadırları

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız şekilde iki katına menfaat, diğer seçenekler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu sebepten dolayı, hevesli bir kampçı olsanız yahut sırf hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Şişme Felaket Çadırları için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Şişme Felaket Çadırları kaliteli afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Şişme Felaket Çadırları

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı dizi, özel ürün çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak tekrardan tasarladı. Her çeşitli emniyet önlemi olan bu çadırlartam olarak100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün kişiler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer piyasa “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yahut af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Şişme Felaket Çadırları

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu yapılar kolay bir vasıta seti ile yerel işgücü vasıtası ile pratik olarak ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Şişme Felaket Çadırları Acil çadırlar hafif, sağlam, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok aşırı asgari yapay ışıklandırma gerektiren çok fazla miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için kullanılan kumaş ayrıca tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Şişme Felaket Çadırları. tüm çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir veyüzde yüz100 su geçirmezdir. güney Afrika’daki azami çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ederiz.