Satılık Afet Yardım Çadırları

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar güçlü, taşınabilir ve Satılık Afet Yardım Çadırları müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı zamanda alan hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için benzersiz bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan çok daha keyifli hale Satılık Afet Yardım Çadırları getirir. çadırlar kampın mühim bir parçası olmakla birlikte, acil pozisyonlarda da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Satılık Afet Yardım Çadırları

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil durum barınağınız şekilde iki katına çıkar, öteki seçenekler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu yüzden, hevesli bir kampçı olsanız yahut sadece hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Satılık Afet Yardım Çadırları için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Satılık Afet Yardım Çadırları kaliteli afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Satılık Afet Yardım Çadırları

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, hususi ürün çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak tekrar tasarladı. Her çeşitli istikrar önlemi olan bu çadırlaryüzde yüz100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm insanlar adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer saha “af Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası ve ya bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Satılık Afet Yardım Çadırları

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları olmaktadır. Bu binalar pratik bir vasıta seti ile yerel işgücü vasıtası ile pratik olarak ve hızla kurulabilir. küçük bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Satılık Afet Yardım Çadırları Acil çadırlar hafif, dayanıklı, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok küçük yapay ışıklandırma gerektiren aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için uygulanan kumaş bununla beraber tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Satılık Afet Yardım Çadırları. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir vetam olarak100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki maksimum çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ederiz.