Satılık Afet Yardım Çadırı

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar güçlü, taşınabilir ve Satılık Afet Yardım Çadırı uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet arasında değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı sürede saha hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için olağanüstü bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan çok aşırı daha keyifli duruma Satılık Afet Yardım Çadırı getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla beraber, acil durumlarda da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Satılık Afet Yardım Çadırı

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil durum barınağınız olarak iki katına çıkar, öteki seçenekler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu nedenden dolayı, hevesli bir kampçı olsanız ve ya sırf hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Satılık Afet Yardım Çadırı için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Satılık Afet Yardım Çadırı kaliteli afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Satılık Afet Yardım Çadırı

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, özel eser çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak tekrar tasarladı. Her türlü istikrar önlemi olan bu çadırlaryüzde yüz100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm insanlar adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.
Web sitemizin af bölümünde yer alan “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası veya af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Satılık Afet Yardım Çadırı

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları bulunur. Bu binalar kolay bir vasıta seti ile yerel işgücü nedeni ile rahatça ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Satılık Afet Yardım Çadırı Acil çadırlar hafif, dayanıklı, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok fazla az suni ışıklandırma gerektiren aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için kullanılan kumaş bununla beraber tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar şekilde kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Satılık Afet Yardım Çadırı. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir vetamamen100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki en fazla çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.