Rue De L Afete

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar güçlü, taşınabilir ve Rue De L Afete müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı sürede sektör hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için kusursuz bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan çok aşırı daha keyifli duruma Rue De L Afete getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla birlikte, acil hallerde da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Rue De L Afete

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına menfaat, diğer seçenekler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu sebepten dolayı, hevesli bir kampçı olsanız veya sırf hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Rue De L Afete için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Rue De L Afete birinci sınıf afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Rue De L Afete

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, özel eser çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak tekrardan tasarladı. Her çeşitli güvenlik önlemi olan bu çadırlartamamen100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün insanlar adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin af bölümünde yer piyasa “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yahut bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Rue De L Afete

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları bulunur. Bu binalar pratik bir araç seti ile yerel işgücü yönünden pratik olarak ve hızla kurulabilir. küçük bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Rue De L Afete Acil çadırlar hafif, dayanıklı, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok fazla asgari suni ışıklandırma gerektiren çok miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için uygulanan kumaş bununla beraber tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar şekilde kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Rue De L Afete. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir veyüzde yüz100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki maksimum çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.