Rafet El Roman

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar sağlam, taşınabilir ve Rafet El Roman uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. aynı zamanda sektör hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için benzersiz bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan çok fazla daha keyifli duruma Rafet El Roman getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla birlikte, acil hallerde da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Rafet El Roman

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız şekilde iki katına menfaat, diğer tercihler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu nedenden dolayı, hevesli bir kampçı olsanız ve ya yalnızca hazırlıklı olmak istiyorsanız, yıl boyunca barınacak barınak Rafet El Roman için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Rafet El Roman kaliteli afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Rafet El Roman

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, hususi ürün çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak yine tasarladı. Her türlü emniyet önlemi olan bu çadırlartamamen100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün kişiler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer piyasa “af Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yada af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Rafet El Roman

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları bulunur. Bu yapılar kolay bir vasıta seti ile mahalli işgücü vasıtası ile kolayca ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Rafet El Roman Acil çadırlar hafif, güçlü, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok aşırı küçük yapay ışıklandırma gerektiren çok aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için kullanılan kumaş bununla beraber tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Rafet El Roman. tüm çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki maksimum çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.