Rafet El Roman Dinle

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar dayanıklı, taşınabilir ve Rafet El Roman Dinle uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. aynı sürede piyasa hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için benzersiz bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan aşırı daha keyifli duruma Rafet El Roman Dinle getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla beraber, acil hallerde da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Rafet El Roman Dinle

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına çıkar, diğer tercihler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu nedenden, hevesli bir kampçı olsanız veya sırf hazırlıklı olmak istiyorsanız, yıl boyunca barınacak barınak Rafet El Roman Dinle için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Rafet El Roman Dinle kaliteli afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Rafet El Roman Dinle

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı dizi, hususi ürün çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak yine tasarladı. Her türlü asayiş önlemi olan bu çadırlartamamen100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm kişiler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer saha “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yahut af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Rafet El Roman Dinle

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet idare kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları vardır. Bu binalar kolay bir vasıta seti ile yerel işgücü nedeni ile pratik olarak ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Rafet El Roman Dinle Acil çadırlar hafif, sağlam, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok az suni ışıklandırma gerektiren çok aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için kullanılan kumaş ayrıca tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar şekilde kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Rafet El Roman Dinle. tüm çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir veyüzde yüz100 su geçirmezdir. güney Afrika’daki en fazla çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.