Psicose Afetiva F.32.3 Cid

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar dayanıklı, taşınabilir ve Psicose Afetiva F.32.3 Cid uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı zamanda alan hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için eksiksiz bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında miktar, kampa sahip olmamanızdan çok daha keyifli duruma Psicose Afetiva F.32.3 Cid getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla beraber, acil hallerde da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Psicose Afetiva F.32.3 Cid

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil durum barınağınız şekilde iki katına menfaat, diğer tercihler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu sebepten, hevesli bir kampçı olsanız ya da yalnızca hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Psicose Afetiva F.32.3 Cid için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Psicose Afetiva F.32.3 Cid kaliteli afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Psicose Afetiva F.32.3 Cid

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, hususi ürün çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak yine tasarladı. Her türlü asayiş önlemi olan bu çadırlartam olarak100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm insanlar adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin af bölümünde yer piyasa “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası ya da af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Psicose Afetiva F.32.3 Cid

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları olmaktadır. Bu yapılar pratik bir araç seti ile yerel işgücü tarafından rahatça ve hızla kurulabilir. küçük bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Psicose Afetiva F.32.3 Cid Acil çadırlar hafif, dayanıklı, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok fazla küçük suni ışıklandırma gerektiren aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için kullanılan kumaş ayrıca tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Psicose Afetiva F.32.3 Cid. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. güney Afrika’daki enfazla çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ederiz.