Psicose Afetiva F.31.6 Cid

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar sağlam, taşınabilir ve Psicose Afetiva F.31.6 Cid uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı zamanda piyasa hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için harikulade bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında miktar, kampa sahip olmamanızdan çok fazla daha keyifli hale Psicose Afetiva F.31.6 Cid getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla beraber, acil hallerde da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Psicose Afetiva F.31.6 Cid

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına çıkar, öteki seçenekler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu nedenden, hevesli bir kampçı olsanız yahut sırf hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Psicose Afetiva F.31.6 Cid için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Psicose Afetiva F.31.6 Cid kaliteli afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Psicose Afetiva F.31.6 Cid

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı dizi, özel eser çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak yine tasarladı. Her türlü istikrar önlemi olan bu çadırlaryüzde yüz100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm insanlar adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin af bölümünde yer sektör “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yahut bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Psicose Afetiva F.31.6 Cid

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu binalar kolay bir vasıta seti ile mahalli işgücü sebebi ile rahatça ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Psicose Afetiva F.31.6 Cid Acil çadırlar hafif, güçlü, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok fazla küçük suni ışıklandırma gerektiren çok miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için kullanılan kumaş ayrıca tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar şekilde kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Psicose Afetiva F.31.6 Cid. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki en fazla çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ederiz.