Principio D Afetividade

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar güçlü, taşınabilir ve Principio D Afetividade müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı sürede saha hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için birinci sınıf bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında miktar, kampa sahip olmamanızdan çok daha keyifli bir hale Principio D Afetividade getirir. çadırlar kampın mühim bir parçası olmakla birlikte, acil hallerde da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Principio D Afetividade

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil durum barınağınız şekilde iki katına çıkar, başka seçenekler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu yüzden, hevesli bir kampçı olsanız ve ya yalnızca hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Principio D Afetividade için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Principio D Afetividade kaliteli afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Principio D Afetividade

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, hususi eser çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak yine tasarladı. Her çeşitli güvenlik önlemi olan bu çadırlartamamen100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün bireyler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer piyasa “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası veya af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Principio D Afetividade

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet idare kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları vardır. Bu yapılar basit bir vasıta seti ile yerel işgücü tarafından kolayca ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Principio D Afetividade Acil çadırlar hafif, güçlü, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok fazla asgari suni ışıklandırma gerektiren aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için uygulanan kumaş bununla birlikte tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Principio D Afetividade. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. güney Afrika’daki azami çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ederiz.