P Significa Afeto

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar dayanıklı, taşınabilir ve P Significa Afeto uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı sürede sektör hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için harikulade bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında miktar, kampa sahip olmamanızdan çok fazla daha keyifli hale P Significa Afeto getirir. çadırlar kampın mühim bir parçası olmakla beraber, acil hallerde da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - P Significa Afeto

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına menfaat, diğer seçenekler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu yüzden, hevesli bir kampçı olsanız veya sadece hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak P Significa Afeto için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek P Significa Afeto birinci sınıf afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - P Significa Afeto

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, hususi ürün çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak yeniden tasarladı. Her çeşitli güvenlik önlemi olan bu çadırlartamamen100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün kişiler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer piyasa “af Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yada bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - P Significa Afeto

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet idare kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları vardır. Bu binalar kolay bir araç seti ile mahalli işgücü vasıtası ile basitçe ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. P Significa Afeto Acil çadırlar hafif, güçlü, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok fazla asgari suni ışıklandırma gerektiren çok fazla miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için uygulanan kumaş bununla beraber tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar şekilde kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir P Significa Afeto. tüm çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir vetamamen100 su geçirmezdir. güney Afrika’daki en iyi çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.