P Que E Afetividade

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar sağlam, taşınabilir ve P Que E Afetividade müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet arasında değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı zamanda saha hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için mükemmel bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında miktar, kampa sahip olmamanızdan çok daha keyifli bir hale P Que E Afetividade getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla beraber, acil hallerde da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - P Que E Afetividade

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil durum barınağınız şekilde iki katına çıkar, diğer tercihler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu yüzden, hevesli bir kampçı olsanız yada sadece hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak P Que E Afetividade için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek P Que E Afetividade birinci sınıf afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - P Que E Afetividade

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, özel yapım çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak yeniden tasarladı. Her türlü güvenlik önlemi olan bu çadırlar% 100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün insanlar adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer saha “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yahut af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - P Que E Afetividade

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları olmaktadır. Bu yapılar basit bir araç seti ile yerel işgücü yönünden rahatça ve hızla kurulabilir. asgari bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. P Que E Afetividade Acil çadırlar hafif, sağlam, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok aşırı asgari suni ışıklandırma gerektiren çok fazla miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için kullanılan kumaş bununla beraber tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar şekilde kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir P Que E Afetividade. tüm çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki maksimum çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.