L’After Foot

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar dayanıklı, taşınabilir ve L’After Foot müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. aynı sürede piyasa hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için kusursuz bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında miktar, kampa sahip olmamanızdan aşırı daha keyifli bir hale L’After Foot getirir. çadırlar kampın mühim bir parçası olmakla beraber, acil pozisyonlarda da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - L'After Foot

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına menfaat, başka seçenekler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu nedenden dolayı, hevesli bir kampçı olsanız ya da sadece hazırlıklı olmak istiyorsanız, yıl boyunca barınacak barınak L’After Foot için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek L’After Foot birinci sınıf afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - L'After Foot

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, özel eser çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak tekrardan tasarladı. Her türlü asayiş önlemi olan bu çadırlartam olarak100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün insanlar adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer saha “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yahut bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - L'After Foot

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları olmaktadır. Bu binalar pratik bir araç seti ile yerel işgücü yönünden pratik olarak ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. L’After Foot Acil çadırlar hafif, güçlü, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca aşırı asgari suni ışıklandırma gerektiren çok fazla miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için uygulanan kumaş ayrıca tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar şekilde kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir L’After Foot. tüm çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki en iyi çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.