L’Affetto

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar sağlam, taşınabilir ve L’Affetto müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. aynı sürede alan hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için eksiksiz bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan çok fazla daha keyifli bir hale L’Affetto getirir. çadırlar kampın ciddi bir parçası olmakla beraber, acil durumlarda da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - L'Affetto

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına menfaat, başka seçenekler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu nedenden dolayı, hevesli bir kampçı olsanız ve ya sadece hazırlıklı olmak istiyorsanız, yıl boyunca barınacak barınak L’Affetto için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek L’Affetto birinci sınıf afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - L'Affetto

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı dizi, özel eser çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak yeniden tasarladı. Her çeşitli istikrar önlemi olan bu çadırlartamamen100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm bireyler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer piyasa “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yada af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - L'Affetto

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet idare kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları vardır. Bu yapılar basit bir araç seti ile mahalli işgücü yönünden kolayca ve hızla kurulabilir. asgari bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. L’Affetto Acil çadırlar hafif, dayanıklı, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok az suni ışıklandırma gerektiren çok miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için uygulanan kumaş bununla birlikte tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir L’Affetto. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. güney Afrika’daki en çok çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.