L’Afeteria Toulouse

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar güçlü, taşınabilir ve L’Afeteria Toulouse uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. aynı zamanda sektör hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için olağanüstü bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan çok aşırı daha keyifli duruma L’Afeteria Toulouse getirir. çadırlar kampın ciddi bir parçası olmakla beraber, acil hallerde da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - L'Afeteria Toulouse

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına çıkar, öteki seçenekler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu sebepten, hevesli bir kampçı olsanız yahut sırf hazırlıklı olmak istiyorsanız, yıl boyunca barınacak barınak L’Afeteria Toulouse için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek L’Afeteria Toulouse birinci sınıf afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - L'Afeteria Toulouse

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, hususi eser çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak yine tasarladı. Her türlü güvenlik önlemi olan bu çadırlar% 100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün kişiler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer alan “af Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası ya da af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - L'Afeteria Toulouse

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet idare kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları vardır. Bu yapılar kolay bir araç seti ile yerel işgücü nedeni ile basitçe ve hızla kurulabilir. asgari bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. L’Afeteria Toulouse Acil çadırlar hafif, güçlü, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok az yapay ışıklandırma gerektiren aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için kullanılan kumaş ayrıca tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir L’Afeteria Toulouse. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki maksimum çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.