Kızılay Afet Çadırı

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar dayanıklı, taşınabilir ve Kızılay Afet Çadırı müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. aynı zamanda sektör hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için harikulade bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan çok aşırı daha keyifli bir hale Kızılay Afet Çadırı getirir. çadırlar kampın ciddi bir parçası olmakla beraber, acil hallerde da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Kızılay Afet Çadırı

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil durum barınağınız olarak iki katına çıkar, diğer seçenekler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu sebepten dolayı, hevesli bir kampçı olsanız yada sadece hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Kızılay Afet Çadırı için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Kızılay Afet Çadırı birinci sınıf afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Kızılay Afet Çadırı

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı dizi, özel eser çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak tekrardan tasarladı. Her çeşitli istikrar önlemi olan bu çadırlartamamen100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün kişiler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin af bölümünde yer piyasa “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası ya da bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Kızılay Afet Çadırı

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet idare kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları vardır. Bu yapılar basit bir vasıta seti ile mahalli işgücü sebebi ile pratik olarak ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Kızılay Afet Çadırı Acil çadırlar hafif, sağlam, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca aşırı az suni ışıklandırma gerektiren çok miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için kullanılan kumaş bununla birlikte tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Kızılay Afet Çadırı. tüm çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki azami çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ederiz.