Kızıl Haç Afet Çadırları

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar güçlü, taşınabilir ve Kızıl Haç Afet Çadırları müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı zamanda alan hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için mükemmel bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında miktar, kampa sahip olmamanızdan çok daha keyifli bir hale Kızıl Haç Afet Çadırları getirir. çadırlar kampın ciddi bir parçası olmakla beraber, acil pozisyonlarda da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Kızıl Haç Afet Çadırları

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına menfaat, başka seçenekler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu sebepten, hevesli bir kampçı olsanız ve ya sadece hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Kızıl Haç Afet Çadırları için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Kızıl Haç Afet Çadırları kaliteli afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Kızıl Haç Afet Çadırları

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, özel eser çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak tekrardan tasarladı. Her türlü istikrar önlemi olan bu çadırlaryüzde yüz100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm bireyler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin af bölümünde yer alan “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası ya da bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Kızıl Haç Afet Çadırları

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları olmaktadır. Bu yapılar kolay bir vasıta seti ile yerel işgücü nedeni ile rahatça ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Kızıl Haç Afet Çadırları Acil çadırlar hafif, dayanıklı, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok aşırı küçük suni ışıklandırma gerektiren çok miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için uygulanan kumaş bununla beraber tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Kızıl Haç Afet Çadırları. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki azami çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.