Kıyafetler

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar sağlam, taşınabilir ve Kıyafetler müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı sürede piyasa hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için inanılmaz bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan aşırı daha keyifli duruma Kıyafetler getirir. çadırlar kampın ciddi bir parçası olmakla birlikte, acil durumlarda da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Kıyafetler

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına çıkar, öteki tercihler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu nedenden, hevesli bir kampçı olsanız yada sırf hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Kıyafetler için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Kıyafetler birinci sınıf afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Kıyafetler

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, hususi ürün çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak yine tasarladı. Her türlü güvenlik önlemi olan bu çadırlar% 100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm kişiler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.
Web sitemizin af bölümünde yer alan “af Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası veya af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Kıyafetler

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet idare kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu yapılar kolay bir araç seti ile mahalli işgücü nedeni ile pratik olarak ve hızla kurulabilir. küçük bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Kıyafetler Acil çadırlar hafif, dayanıklı, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca aşırı asgari suni ışıklandırma gerektiren çok miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için kullanılan kumaş bununla beraber tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar şekilde kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Kıyafetler. tüm çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir veyüzde yüz100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki en iyi çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.