Kıyafet

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar güçlü, taşınabilir ve Kıyafet uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı sürede alan hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için eksiksiz bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan çok fazla daha keyifli bir duruma Kıyafet getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla birlikte, acil durumlarda da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Kıyafet

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil durum barınağınız olarak iki katına çıkar, diğer tercihler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu nedenden, hevesli bir kampçı olsanız yahut sırf hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Kıyafet için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Kıyafet kaliteli afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Kıyafet

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı dizi, özel ürün çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak yine tasarladı. Her türlü istikrar önlemi olan bu çadırlaryüzde yüz100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm bireyler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.
Web sitemizin af bölümünde yer piyasa “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yada bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Kıyafet

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet idare kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları olmaktadır. Bu binalar kolay bir araç seti ile mahalli işgücü sebebi ile basitçe ve hızla kurulabilir. asgari bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Kıyafet Acil çadırlar hafif, sağlam, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok aşırı küçük yapay ışıklandırma gerektiren çok fazla miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için kullanılan kumaş bununla birlikte tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Kıyafet. tüm çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir vetam olarak100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki en çok çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ederiz.