Kıyafet Sepeti

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar dayanıklı, taşınabilir ve Kıyafet Sepeti uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet arasında değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı zamanda alan hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için kusursuz bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan çok daha keyifli duruma Kıyafet Sepeti getirir. çadırlar kampın ciddi bir parçası olmakla birlikte, acil durumlarda da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Kıyafet Sepeti

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına menfaat, başka seçenekler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu nedenden, hevesli bir kampçı olsanız yada sırf hazırlıklı olmak istiyorsanız, yıl boyunca barınacak barınak Kıyafet Sepeti için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Kıyafet Sepeti kaliteli afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Kıyafet Sepeti

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, özel ürün çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak tekrardan tasarladı. Her türlü güvenlik önlemi olan bu çadırlar% 100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün insanlar adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer saha “af Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yada bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Kıyafet Sepeti

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet idare kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu binalar kolay bir vasıta seti ile yerel işgücü tarafından pratik olarak ve hızla kurulabilir. asgari bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Kıyafet Sepeti Acil çadırlar hafif, dayanıklı, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok aşırı az suni ışıklandırma gerektiren çok fazla miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için uygulanan kumaş bununla birlikte tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Kıyafet Sepeti. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. güney Afrika’daki en çok çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ederiz.