Kıyafet Giydirme

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar sağlam, taşınabilir ve Kıyafet Giydirme uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet arasında değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. aynı zamanda saha hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için fevkalade bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan çok fazla daha keyifli hale Kıyafet Giydirme getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla beraber, acil hallerde da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Kıyafet Giydirme

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına çıkar, öteki tercihler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu sebepten, hevesli bir kampçı olsanız yada yalnızca hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Kıyafet Giydirme için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Kıyafet Giydirme kaliteli afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Kıyafet Giydirme

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı dizi, hususi yapım çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak tekrardan tasarladı. Her türlü istikrar önlemi olan bu çadırlartamamen100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm insanlar adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.
Web sitemizin af bölümünde yer alan “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yada bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Kıyafet Giydirme

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu yapılar kolay bir araç seti ile yerel işgücü nedeni ile rahatça ve hızla kurulabilir. asgari bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Kıyafet Giydirme Acil çadırlar hafif, dayanıklı, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok fazla küçük yapay ışıklandırma gerektiren aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için uygulanan kumaş bununla birlikte tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Kıyafet Giydirme. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir vetamamen100 su geçirmezdir. güney Afrika’daki maksimum çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ederiz.