Kıyafet Dolabı

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar sağlam, taşınabilir ve Kıyafet Dolabı uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı sürede sektör hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için birinci sınıf bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında miktar, kampa sahip olmamanızdan çok aşırı daha keyifli bir duruma Kıyafet Dolabı getirir. çadırlar kampın ciddi bir parçası olmakla birlikte, acil pozisyonlarda da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Kıyafet Dolabı

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına çıkar, başka tercihler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu yüzden, hevesli bir kampçı olsanız ya da yalnızca hazırlıklı olmak istiyorsanız, yıl boyunca barınacak barınak Kıyafet Dolabı için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Kıyafet Dolabı birinci sınıf afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Kıyafet Dolabı

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, hususi eser çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak tekrardan tasarladı. Her türlü asayiş önlemi olan bu çadırlartamamen100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm kişiler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer alan “af Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası ve ya af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Kıyafet Dolabı

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet idare kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları bulunur. Bu yapılar pratik bir vasıta seti ile mahalli işgücü vasıtası ile basitçe ve hızla kurulabilir. asgari bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Kıyafet Dolabı Acil çadırlar hafif, güçlü, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok küçük yapay ışıklandırma gerektiren aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için kullanılan kumaş ayrıca tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar şekilde kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Kıyafet Dolabı. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir vetamamen100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki en çok çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.