Jeomorfolojik Afet

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar sağlam, taşınabilir ve Jeomorfolojik Afet uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet arasında değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. aynı sürede sektör hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için harikulade bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında miktar, kampa sahip olmamanızdan çok fazla daha keyifli bir hale Jeomorfolojik Afet getirir. çadırlar kampın ciddi bir parçası olmakla birlikte, acil durumlarda da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Jeomorfolojik Afet

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına menfaat, başka seçenekler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu yüzden, hevesli bir kampçı olsanız yada sadece hazırlıklı olmak istiyorsanız, yıl boyunca barınacak barınak Jeomorfolojik Afet için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Jeomorfolojik Afet kaliteli afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Jeomorfolojik Afet

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, özel eser çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak tekrar tasarladı. Her çeşitli asayiş önlemi olan bu çadırlar% 100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün kişiler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin af bölümünde yer saha “af Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yada bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Jeomorfolojik Afet

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet idare kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları vardır. Bu binalar basit bir araç seti ile mahalli işgücü vasıtası ile rahatça ve hızla kurulabilir. küçük bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Jeomorfolojik Afet Acil çadırlar hafif, güçlü, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok aşırı az suni ışıklandırma gerektiren aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için uygulanan kumaş ayrıca tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Jeomorfolojik Afet. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki en iyi çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ederiz.