Jeolojik Afet

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar dayanıklı, taşınabilir ve Jeolojik Afet müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet arasında değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. aynı zamanda piyasa hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için hayranlık uyandıran bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan aşırı daha keyifli hale Jeolojik Afet getirir. çadırlar kampın mühim bir parçası olmakla beraber, acil hallerde da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Jeolojik Afet

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına menfaat, öteki seçenekler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu yüzden, hevesli bir kampçı olsanız ya da yalnızca hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Jeolojik Afet için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Jeolojik Afet kaliteli afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Jeolojik Afet

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, hususi eser çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak yeniden tasarladı. Her çeşitli istikrar önlemi olan bu çadırlartamamen100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm insanlar adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer piyasa “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası ve ya bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Jeolojik Afet

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet idare kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları vardır. Bu yapılar pratik bir araç seti ile mahalli işgücü vasıtası ile kolayca ve hızla kurulabilir. küçük bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Jeolojik Afet Acil çadırlar hafif, güçlü, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca aşırı az yapay ışıklandırma gerektiren çok aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için uygulanan kumaş ayrıca tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar şekilde kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Jeolojik Afet. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir veyüzde yüz100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki en fazla çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ederiz.