Jalal Afet Yukle

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar güçlü, taşınabilir ve Jalal Afet Yukle müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı sürede piyasa hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için birinci sınıf bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan çok fazla daha keyifli duruma Jalal Afet Yukle getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla beraber, acil pozisyonlarda da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Jalal Afet Yukle

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil durum barınağınız olarak iki katına menfaat, öteki seçenekler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu nedenden, hevesli bir kampçı olsanız ya da sadece hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Jalal Afet Yukle için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Jalal Afet Yukle kaliteli afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Jalal Afet Yukle

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı dizi, hususi yapım çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak yeniden tasarladı. Her türlü güvenlik önlemi olan bu çadırlar% 100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün kişiler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer sektör “af Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası veya bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Jalal Afet Yukle

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları olmaktadır. Bu yapılar kolay bir araç seti ile mahalli işgücü sebebi ile basitçe ve hızla kurulabilir. asgari bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Jalal Afet Yukle Acil çadırlar hafif, sağlam, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok aşırı az yapay ışıklandırma gerektiren çok fazla miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için uygulanan kumaş bununla beraber tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Jalal Afet Yukle. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir vetam olarak100 su geçirmezdir. güney Afrika’daki en çok çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.