Felaket İçin Çadır

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar dayanıklı, taşınabilir ve Felaket İçin Çadır müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet arasında değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. aynı zamanda alan hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için mükemmel bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında miktar, kampa sahip olmamanızdan çok aşırı daha keyifli bir hale Felaket İçin Çadır getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla birlikte, acil durumlarda da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Felaket İçin Çadır

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil durum barınağınız olarak iki katına çıkar, başka seçenekler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu nedenden dolayı, hevesli bir kampçı olsanız veya yalnızca hazırlıklı olmak istiyorsanız, yıl boyunca barınacak barınak Felaket İçin Çadır için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Felaket İçin Çadır birinci sınıf afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Felaket İçin Çadır

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı dizi, özel yapım çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak tekrardan tasarladı. Her türlü güvenlik önlemi olan bu çadırlartam olarak100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün insanlar adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin af bölümünde yer saha “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yada af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Felaket İçin Çadır

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet idare kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları bulunur. Bu yapılar basit bir araç seti ile mahalli işgücü yönünden kolayca ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Felaket İçin Çadır Acil çadırlar hafif, dayanıklı, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca aşırı asgari suni ışıklandırma gerektiren çok miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için kullanılan kumaş bununla birlikte tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar şekilde kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Felaket İçin Çadır. tüm çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki azami çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.