Düğün Afet Çadırı

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar güçlü, taşınabilir ve Düğün Afet Çadırı müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet arasında değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. aynı sürede alan hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için harikulade bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan çok aşırı daha keyifli bir duruma Düğün Afet Çadırı getirir. çadırlar kampın mühim bir parçası olmakla beraber, acil pozisyonlarda da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Düğün Afet Çadırı

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil durum barınağınız şekilde iki katına çıkar, diğer seçenekler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu sebepten dolayı, hevesli bir kampçı olsanız veya yalnızca hazırlıklı olmak istiyorsanız, yıl boyunca barınacak barınak Düğün Afet Çadırı için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Düğün Afet Çadırı birinci sınıf afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Düğün Afet Çadırı

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, özel yapım çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak tekrar tasarladı. Her türlü emniyet önlemi olan bu çadırlaryüzde yüz100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm kişiler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin af bölümünde yer saha “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası veya af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Düğün Afet Çadırı

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları olmaktadır. Bu yapılar kolay bir araç seti ile yerel işgücü yönünden pratik olarak ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Düğün Afet Çadırı Acil çadırlar hafif, sağlam, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok fazla küçük yapay ışıklandırma gerektiren çok fazla miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için kullanılan kumaş bununla birlikte tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Düğün Afet Çadırı. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. güney Afrika’daki en iyi çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.