Doğal Afet

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar güçlü, taşınabilir ve Doğal Afet uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. aynı zamanda alan hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için inanılmaz bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan aşırı daha keyifli bir hale Doğal Afet getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla birlikte, acil hallerde da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Doğal Afet

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına menfaat, diğer tercihler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu nedenden, hevesli bir kampçı olsanız yahut yalnızca hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Doğal Afet için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Doğal Afet kaliteli afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Doğal Afet

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı dizi, hususi ürün çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak yeniden tasarladı. Her çeşitli güvenlik önlemi olan bu çadırlar% 100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün bireyler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer saha “af Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası veya af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Doğal Afet

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu binalar pratik bir araç seti ile yerel işgücü vasıtası ile pratik olarak ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Doğal Afet Acil çadırlar hafif, güçlü, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok fazla asgari yapay ışıklandırma gerektiren çok miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için uygulanan kumaş bununla birlikte tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Doğal Afet. tüm çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir vetamamen100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki en fazla çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.