Doğal Afet Çadırı

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan çok barınak sağladı. Bizim barınaklar dayanıklı, taşınabilir ve Doğal Afet Çadırı uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı sürede sektör hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için inanılmaz bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan aşırı daha keyifli duruma Doğal Afet Çadırı getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla birlikte, acil durumlarda da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Doğal Afet Çadırı

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız şekilde iki katına menfaat, başka tercihler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu yüzden, hevesli bir kampçı olsanız yahut sadece hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Doğal Afet Çadırı için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Doğal Afet Çadırı kaliteli afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Doğal Afet Çadırı

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı dizi, özel yapım çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak tekrardan tasarladı. Her türlü güvenlik önlemi olan bu çadırlartamamen100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm insanlar adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin af bölümünde yer alan “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yada af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Doğal Afet Çadırı

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu yapılar kolay bir araç seti ile yerel işgücü vasıtası ile kolayca ve hızla kurulabilir. küçük bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Doğal Afet Çadırı Acil çadırlar hafif, dayanıklı, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok az yapay ışıklandırma gerektiren çok aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için uygulanan kumaş bununla birlikte tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar şekilde kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Doğal Afet Çadırı. tüm çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki en çok çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.