Doğal Afet 7

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar sağlam, taşınabilir ve Doğal Afet 7 uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet içinde değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı sürede sektör hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için birinci sınıf bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan aşırı daha keyifli duruma Doğal Afet 7 getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla birlikte, acil durumlarda da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Doğal Afet 7

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız şekilde iki katına çıkar, diğer tercihler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu yüzden, hevesli bir kampçı olsanız yada yalnızca hazırlıklı olmak istiyorsanız, yıl boyunca barınacak barınak Doğal Afet 7 için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Doğal Afet 7 kaliteli afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Doğal Afet 7

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı dizi, hususi ürün çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak yine tasarladı. Her çeşitli asayiş önlemi olan bu çadırlaryüzde yüz100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün kişiler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer alan “af Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası ve ya af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Doğal Afet 7

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları olmaktadır. Bu yapılar kolay bir vasıta seti ile mahalli işgücü tarafından rahatça ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Doğal Afet 7 Acil çadırlar hafif, dayanıklı, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok fazla az yapay ışıklandırma gerektiren çok aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için uygulanan kumaş ayrıca tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar şekilde kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Doğal Afet 7. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir vetamamen100 su geçirmezdir. güney Afrika’daki en iyi çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.