Doğal Afet 5

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar sağlam, taşınabilir ve Doğal Afet 5 müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet arasında değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı sürede alan hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için fevkalade bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında miktar, kampa sahip olmamanızdan aşırı daha keyifli hale Doğal Afet 5 getirir. çadırlar kampın ciddi bir parçası olmakla beraber, acil pozisyonlarda da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Doğal Afet 5

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil durum barınağınız şekilde iki katına menfaat, öteki tercihler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu nedenden, hevesli bir kampçı olsanız yahut sırf hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Doğal Afet 5 için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Doğal Afet 5 kaliteli afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Doğal Afet 5

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı dizi, hususi eser çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak tekrar tasarladı. Her türlü asayiş önlemi olan bu çadırlartam olarak100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm bireyler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer piyasa “af Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası ya da bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Doğal Afet 5

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet idare kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu yapılar kolay bir vasıta seti ile mahalli işgücü sebebi ile pratik olarak ve hızla kurulabilir. küçük bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Doğal Afet 5 Acil çadırlar hafif, sağlam, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok fazla az yapay ışıklandırma gerektiren çok miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için kullanılan kumaş bununla birlikte tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar şekilde kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Doğal Afet 5. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir vetamamen100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki en çok çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.