Doğal Afet 3

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar dayanıklı, taşınabilir ve Doğal Afet 3 müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet arasında değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. aynı sürede piyasa hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için birinci sınıf bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında miktar, kampa sahip olmamanızdan aşırı daha keyifli bir hale Doğal Afet 3 getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla beraber, acil hallerde da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Doğal Afet 3

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil durum barınağınız şekilde iki katına çıkar, diğer tercihler var olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu sebepten dolayı, hevesli bir kampçı olsanız yada sırf hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Doğal Afet 3 için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Doğal Afet 3 birinci sınıf afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Doğal Afet 3

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, hususi ürün çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve ferahlığı göz önünde bulundurarak yine tasarladı. Her türlü asayiş önlemi olan bu çadırlaryüzde yüz100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün bireyler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer saha “af Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası ya da bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Doğal Afet 3

Etkilenen nüfusun sağlık ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (zerzele, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler olarak kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları olmaktadır. Bu binalar pratik bir vasıta seti ile mahalli işgücü tarafından kolayca ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Doğal Afet 3 Acil çadırlar hafif, dayanıklı, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok aşırı asgari suni ışıklandırma gerektiren çok aşırı miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için kullanılan kumaş bununla beraber tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Doğal Afet 3. tüm çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir vetam olarak100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki azami çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ederiz.