Cn N Afeta

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar sağlam, taşınabilir ve Cn N Afeta uygun fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet arasında değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. aynı zamanda alan hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için birinci sınıf bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan çok fazla daha keyifli bir duruma Cn N Afeta getirir. çadırlar kampın önemli bir parçası olmakla beraber, acil pozisyonlarda da benzer bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - Cn N Afeta

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil hal barınağınız olarak iki katına menfaat, diğer tercihler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu yüzden, hevesli bir kampçı olsanız yada sadece hazırlıklı olmak istiyorsanız, sene boyunca barınacak barınak Cn N Afeta için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek Cn N Afeta kaliteli afet sonrası acil hal çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - Cn N Afeta

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı dizi, hususi eser çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak yine tasarladı. Her türlü emniyet önlemi olan bu çadırlartam olarak100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan bütün insanlar adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer saha “bağış Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası ve ya bağış kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - Cn N Afeta

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin özel bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, harp vb.) Durumlarında, afet yönetim kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanacakları geçici birimlere ihtiyaçları vardır. Bu yapılar basit bir araç seti ile yerel işgücü yönünden rahatça ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına ihtiyaç duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. Cn N Afeta Acil çadırlar hafif, sağlam, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca aşırı az yapay ışıklandırma gerektiren çok miktarda gün ışığı sağlar. Bu yapılar için uygulanan kumaş bununla beraber tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir Cn N Afeta. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir ve% 100 su geçirmezdir. cenup Afrika’daki en çok çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.