C’Est L Afete

Barınak Sistemleri dünya çapında 30 yıldan fazla barınak sağladı. Bizim barınaklar sağlam, taşınabilir ve C’Est L Afete müsait fiyatlı. çapları 14 ila 30 feet arasında değişen barınaklar, felaket kurbanları ve yardım işçilerinin barınakları için mükemmeldir. tıpkı zamanda piyasa hastaneleri, klinikler ve topluluklar için toplama alanları için benzersiz bir sığınak sağlarlar.

çadırlar sizi gece öğelerin dışında tutar, kampa sahip olmamanızdan aşırı daha keyifli hale C’Est L Afete getirir. çadırlar kampın ciddi bir parçası olmakla birlikte, acil hallerde da aynı bir rol oynarlar.

SAM8800 600x330 - C'Est L Afete

Ne tür bir acil durumun sizi evinizden zorlayacağını asla bilemezsiniz. Kamp çadırınız, acil durum barınağınız olarak iki katına çıkar, diğer tercihler mevcut olmadığında sizi dışarıda bırakmaz. Bu nedenden, hevesli bir kampçı olsanız yahut sadece hazırlıklı olmak istiyorsanız, yıl boyunca barınacak barınak C’Est L Afete için ihtiyacınız olan çadırlara sahibiz.

Türk Kızılayı, ürettiği yüksek C’Est L Afete birinci sınıf afet sonrası acil durum çadırlarıyla geçici barınak ihtiyacını karşılıyor.

20131214 133125 600x330 - C'Est L Afete

Yurtiçi ve yurtdışı insani yardım çalışmalarında uzun vadede kullanılabilecek felaket çadırlarının yanı sıra, özel ürün çadırlar da üretmektedir. Türk Kızılayı, Afet Sonrası Acil çadırlarını, felaket kurbanlarının güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurarak tekrar tasarladı. Her türlü istikrar önlemi olan bu çadırlaryüzde yüz100 pamuktan, yanıcı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.

Siz de, Türk Kızılayı’nın çalışmalarına insani yardım için maddi bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. ihtiyacı olan tüm bireyler adına, yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Web sitemizin bağış bölümünde yer saha “af Takibi” bölümüne Türk vatandaşlık numarası yada af kodu yazarak bağışlarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

1 2 600x330 - C'Est L Afete

Etkilenen nüfusun sıhhat ve güvenliğinin hususi bir dikkat gerektirdiği afetler (deprem, yangın, sel, savaş vb.) Durumlarında, afet idare kurumlarının sığınma evleri ve hastaneler şekilde kullanabilecekleri geçici birimlere ihtiyaçları vardır. Bu binalar pratik bir vasıta seti ile yerel işgücü tarafından pratik olarak ve hızla kurulabilir. az bir depolama alanına gereksinim duydukları için konteynerlere sığabilirler ve havadan taşınabilirler. C’Est L Afete Acil çadırlar hafif, sağlam, modüler ve genişletilebilir yapılardır. Yarı saydam PVC membran, gün boyunca çok küçük suni ışıklandırma gerektiren çok miktarda gün ışığı sağlar. Bu binalar için uygulanan kumaş bununla beraber tehlikeli UV ışınlarını engeller ve su ve ateşe dayanıklıdır.

Afet çadırları rip stop kanvasından oluşuyor ve zeytin yeşili renginde geliyor. Afet çadırları askeri çadırlar, barınma çadırları, mülteci çadırları, acil çadırlar olarak kullanılır ve kamp çadırları için de kullanılabilir C’Est L Afete. bütün çadırlarımız kolaylıkla markalanabilir ve spesifikasyonlarınıza göre yapılabilir vetam olarak100 su geçirmezdir. güney Afrika’daki en iyi çadır üreticileriyiz. Acil Barınak, Afet Yardımı ve Mülteci Durban SA için Afet çadırları tedarik ediyoruz.