Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı meskenle alakalı harcamakonusu içinda farklılıklar olmaktadır. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim ve ya dijital baskıyla eylemyapılabilmektedir. Yer balonları için şirketile iletişim kurarak bilgi almak mümkündür. Markalar, menfaatlerini tanıtmak ve müşteri potansiyellerini artırmak için çeşitli reklam ürünlerine gereksinim duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan biride yer bildirmeürünlerinden bir tanesiolan yer balonlarıdır. Bunların en popülerolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak benzeri), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı bu gibi ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato benzeri), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları olaraksayılabilir. ürünün popülerliği artarak yapımıherkesintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olmaktadır .

Sönmez inflatables, ürettiği ürünlerde kaliteden ödünvermeden, tabiat koşullarına sağlamyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. işletmenizintanıtımını yapmak istediğinizher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, kişilerinmerakınıçekebilir ve müşterisayınızı artırabilirsiniz. eğersizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra bir ücret çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.