Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı ortamla alakalı tüketimmeselesindeda farklılıklar olmaktadır. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim yahut dijital baskıyla eylemyapılabilmektedir. Yer balonları için firmaile iletişim kurarak bilgi almak olası. Markalar, çıkarlarını tanıtmak ve müşteri potansiyellerini artırmak için türlü bildirme ürünlerine ihtiyaç duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan biriside yer bildiriürünlerinden birisiolan yer balonlarıdır. Bunların en rağbetliolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı bu gibi ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları olaraksayılabilir. ürünün popülerliği artarak yapımıherkesintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olmakta.

Sönmez inflatables, ürettiği eserlerde kaliteden tavizvermeden, tabiat koşullarına dayanıklıyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. holdinginizintanıtımını yapmak arzuladığınızher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, kişilerinilgisiniçekebilir ve alıcısayınızı artırabilirsiniz. şayetsizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra bir fiyat çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.